Najväčšia databáza neplatičov na Slovensku!??

Autor: Martin Paulďuro | 28.2.2006 o 11:46 | Karma článku: 11,67 | Prečítané:  4667x

Na stránke www.ur.sk si podľa dnešného inzertného článku na stránkach www.sme.sk môžte vyhľadať neplatičov. A tým je výhodné sa samozrejme vyhnúť. Dosť ma zarazilo, keď som sa tam aj ja sám našiel. O čo teda vlastne ide?

Keď si prečítate znenie celého článku, NADOBUDNETE dojem, že na tejto stránke nájdete informácie o neplatičoch. Prvé čo každého človeka napadne je kliknúť, navštíviť stránku a hľadať. A čo že? Ja, môj obchodný partner, sused ? To je sila ! Hlavne ak ja osobne viem, že nemám na to žiaden dôvod, aby som sa v takejto databáze našiel. Viac informácií až po platenej registrácií. Tak to urobí asi len málo kto. Skôr mu stačí, že tam daného človeka našiel. A už ho považuje za neplatiča.

O čo teda asi ide? No jednoznačne o to, že stačí použiť slová a vety v tesnej blízkosti a hlavný význam článku je značne iný. Takže, na týchto stránkach nájdete databázu, v ktorej sa nachádzajú AJ NEPLATIČI. A nie LEN NEPLATIČI, ako by sa mohlo zdať. Jedná sa len o verziu živnostenského registra. Teda z môjho pohľadu je to značne nekorektné a celý platený článok sa zdá byť vykonštruovaný za určitým zámerom.

Návštevnosť majú dnes asi dosť veľkú. Ja osobne tam volám a urobím všetko pre to, aby tento článok bol ešte dnes pozmenený a aby bolo jasne povedané, čo na tej stránke užívateľ môže nájsť. Jednoznačne by som to však nehodnotil ako seriózny prístup. Skôr som tým všetkým šokovaný.

foto: Inzertn
foto: Inzertn
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Bývalý vyšetrovateľ: Zločinci najradšej obchodujú so štátom, peniaze tam majú isté

V tieňovej ekonomike sa pohybuje veľké množstvo peňazí.

KOMENTÁRE

Nerobme z Kisku dobrého anjela, ide o princíp

To, čo sa urobilo v prípade prezidenta, očakávame aj pri vládnych kauzách.

BLOG INEKO

Máme priveľa magistrov a inžinierov, dlho študujeme a neodmeňujeme úspech

Rozdiely vo vzdelávaní medzi Slovenskom a krajinami OECD.


Už ste čítali?